مجوز سازمان فنی و حرفه ای
ISO 9001:2008
بهترین
شیوه آموزشی
طراحی مدرن
کاملا تضمینی
ضوابط ثبت نام
ضوابط ثبت نام هنرجویان آموزشگاه پردیس

سلام و احترام خدمت متقاضیان محترم

 

  لطفاً قبل از ثبت نام به ضوابط زیر توجه فرمایید

 

مهم :قیمت دوره ها مقطوع بوده  و کار آموز عزیز موظف است قبل از شروع دوره مربوطه هزینه آن را به طور کامل پرداخت نماید . لازم به ذکر است که تقاضای هر گونه تخفیف یا نسیه و یا درخواست پرداخت به صورت قسطی ممنوع بوده و منجر به لغو یا عدم تمدید ثبت نام خواهد شد.

 

کارآموز محترم موظف است که پس از تماس با آموزشگاه و کسب اطلاعات کلی ،  به صورت حضوری به  آموزشگاه مراجعه کرده و در جلسه مشاوره رایگان شرکت نماید .

 

در جلسه مشاوره اطلاعات مهم و جامع در اختیار کارآموزان عزیز قرار خواهد گرفت و بعد از آن کار آموز می تواند برای ثبت نام در دوره جدید تصمیم خود را اتخاذ نماید.

 

کارآموز عزیز میبایست در صورت تصمیم به ثبت نام، فرم قرارداد کارآموزی را تکمیل کرده و هزینه دوره مربوطه را قبل از شروع کلاس پرداخت نماید.

 

نکته بسیار مهم : به دلیل عدم آشنایی آموزشگاه  با استعداد اولیه کارآموز،  قرارداد به صورت دوره به دوره با کارآموز عزیز منعقد می گردد که در صورت صلاحدید آموزشگاه مبنی بر محرز شدن عدم استعداد کافی، قرارداد کارآموز تمدید نمی گردد و در صورت نمایش خوب و قابل قبول توسط کارآموز مبنی بر انجام پروژه های کلاسی ، تلاش و پشتکار، قرارداد با افتخار تمدید  و هزینه دوره بعدی در زمان مربوطه اخذ خواهد شد.

 

 

جهت افزایش بازدهی کلاسی ویدیو های آموزشی دوره مربوطه نیز به کارآموز عزیز ارائه می گردد.جزئیات اطلاعات پکیج در جلسه مشاوره به کار آموز عزیز ارائه خواهد شد

 

کارآموز عزیز موظف است تمرین های خواسته شده را به نحو احسن انجام داده و حدالمقدور از غیبت خودداری نماید و در صورت غیبت( موجه یا غیر موجه ) خود را با پکیج های آموزشی که در اختیار کارآموز قرار می گیرد به جلسه بعدی برساند ، لذا هرگونه  کم کاری یا عدم احساس مسئولیت توسط کارآموز  مسئولیت عواقب آن با شخص متقاضی می باشد.

 

پس از پرداخت هزینه دوره مربوطه توسط کارآموز به دلیل قرار گرفتن نام کارآموز در لیست کلاس پیش رو ، امکان انصراف یا استرداد وجه وجود ندارد و کارآموز موظف است در کلاس مربوطه که تاریخ آن به کارآموزان عزیز ابلاغ می شود شرکت نماید و امکان تغییر روز کلاس یا رزرو برای دوره های آتی برای کارآموز وجود ندارد.