مجوز سازمان فنی و حرفه ای
ISO 9001:2008
بهترین
شیوه آموزشی
طراحی مدرن
کاملا تضمینی
ضوابط ثبت نام

3DMAX در بازار کار اصفهان

آموزشگاه پردیس معماری اصفهان

 

متاسفانه معضل بیکاری در کشور ما گریبانگیر بسیاری از عزیزان شده است . به طوری که  عزیزان ما  حتی در مقطع فوق لیسانس هم از این معضل بی بهره نیستند.رشته معماری مخصوصا در زمینه دکوراسیون داخلی  تنها رشته مهندسی است که همیشه رونق خود را داشته و دارد و بسیاری را چه مدرک معماری داشته باشند چه نداشته باشند  ،به این سمت سوق داده است.

در بازار کار اصفهان ، نرم افزار 3dmax در دکوراسیون داخلی آشپزخانه و کناف ساختمان های مسکونی همیشه پررونق بوده  و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است . حتی کسانی که فارغ التحصیل رشته های  مهندسی عمران ، برق ، حسابداری ، مکانیک ، و غیره بودند ، به سمت معماری گرایش پیدا کردند . سوال اینجاست که چگونه میشود با وجود  نبودن در این حرفه و عدم تجربه بتوانیم در این زمینه موفق باشیم؟

آموزش نرم افزارهای معماری مانند  3dmax ، VRAY یکی از مهمترین عامل کسب موفقیت در بازار کار معماری در اصفهان است .

هر جا جهت استخدام اقدام کنید باید حداقل  این دو  را در حد قابل انتظار فرا گرفته باشید، و این نیازمند تجربه و مهارت دانشگاهی(رشته معماری) نیست فقط:

علاقه

پشتکار

برنامه ریزی

خلاقیت

با این چهار عنصر موفقیت شما تضمینی است. چرا  که معماری یک هنر است ،حتما نباید چهار سال در دانشگاه وقت بگذرانید و هزینه کنید تا آن را فرا بگیرید ، هنر و خلاقیت در ذات ماست . فقط با کمی علم در مورد آن مطلب و نحوه اجرای آن در بازار کار معماری در اصفهان  بوسیله نرم افزار 3dmax حتی اگر رشته شما معماری هم نباشد میتوانید مسیر ترقی و پیشرفت را خیلی سریع و خارج از حد تصور طی کنید.

عزیزانی را که من افتخار این را داشتم و به  بازار کار معرفی کردم  فقط  دانشجویان معماری نبودند ، بسیاری از کسانی که مدرک غیر مرتبط داشتند با علاقه ، پشتکار و برنامه ریزی و از همه مهمتر خلاقیتشان ، تری دی مکس را آموزش دیدند و توانستند با نمونه کار هایی که  در نرم افزار طراحی  کرده بودند در شرکت های معماری  خود را به اثبات برسانند.

به طور کلی آموزش  3dmax در بازار کار در اصفهان از ملزومات استخدام در زمینه معماری است ،بطوریکه حتی اگر از بهترین دانشگاه کشور باشید اما علم نرم افزار های معماری به ویژه  3dmax  را نداشته باشید امکان فراهم شدن شرایط استخدام برایتان سخت خواهد بود.

به امید موفقیت همه شما متقاضیان عزیز

درباره نویسنده